chandramileshp51q16 chandramileshp51q16
  • 04-03-2018
  • Mathematics
contestada

F={y|y is an integer and -4

Respuesta :

pandadrop2004 pandadrop2004
  • 16-03-2018
i think the answer is 12 bro sorry if i did not help you

Answer Link

Otras preguntas

3 tons of bark cost $15,540.00. What is the price per pound ?
What are your thoughts on abortion and/ or this law ? Answer in 10 or more sentence
Solve the following inequality. Then place the correct number in the box provided. 3x < 18
Which of the galaxies below is called a barred-spiral galaxy
Meaning of the word in the passage?His room, a proper human room although a little too small, lay peacefully between its four familiar walls. A collection of te
Will Mark BRAINLIEST! A survey showed that 25% of students chosee cola as their favorite soda, 40% chose orange, and the other 35% chose grape. If you survey 2
13) How did trouble in the Middle East affect the Nixon administration?
Write a rule to describe the function shown. x y −6 −4 −3 −2 0 0 3 2
How does a bony fish use the swim bladder?
The wholesale price of a bike is $38. The store plans on marking it up by 250%. What is the retail price?