vhcool1231 vhcool1231
  • 04-05-2017
  • Mathematics
contestada

How many cans did she have to pay for?

How many cans did she have to pay for class=

Respuesta :

theanimalside
theanimalside theanimalside
  • 04-05-2017
12 cans
just do it step by step
Answer Link

Otras preguntas

Suppose we have 100 g of each of the following substances. Which sample contain the greatest number of moles (F.W. = Formula Weight) A. HCI, F.W. = 36.5 B. H_2O
An insect in amber is an example of which of these?
the amount of money you end up with after deductions and taxes is known as?
In a relatively new neighborhood with 345 homes, the median home price is $350,000. Last year, 58 houses were sold. The turnover index in this neighborhood is
Find the nth term of this quadratic sequence 3 8 15 24
9x²+12xy+4y²???PLEASE HURRY 15 POINTS~
A 32-ounce jar of a barbecue sauce costs $8.00, while an 8-ounce jar of the same sauce costs $4.00. How much less does Jennifer pay per ounce by purchasing the
PLEASE PLEASE PLEASE HELP PLEASE Explain why it is easier to ride a bike when it is moving faster
A federation system of government is a system in which local governments are sovereign and the central government has limited powers the government controls ev
Dorsett Corporation's income tax return for Year 8 shows deductions exceeding gross income by $56,800. Included in the tax return are the following items: Net o