Seudónimo Seudónimo
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

please help, I really need help

please help I really need help class=

Respuesta :

22chocolate22
22chocolate22 22chocolate22
  • 02-05-2017
So the teacher bought 1/4 of the brownie pan. And it came out to $4.
 I hope this helps! :)

Answer Link

Otras preguntas

Miguel's teacher asks him to color 4/8 of his grid. He must use 3 colors; red, blue, green. There must be more green sections than red sections. How can Mig
How do I find precentges of money
Is this an even or odd function? f(x)=5-3x
there are 8 pencils in a package. how many packages will be needed for 28 children if each child gets 4 pencils
Please help ! One pound of shrimp costs $6.00. How much does 7/8 pound of shrimp cost?
what is 8.4 divided by 7
Which defines separation of powers? A. division of political power among branches of government B. division of authority among law enforcement agencies C. divis
What would be the mean if the value 3 was added to the following set? 14, 14, 17, 19, 25 17.8 20.8 18.4 15.3
what is 12.9 divided by 0.6
8 friends share 4 sheets of construction paper equally how much does each person get