happy123457 happy123457
  • 04-04-2017
  • Mathematics
contestada

unit rate for $1.98 for 6 bannans

Respuesta :

AweStriker676
AweStriker676 AweStriker676
  • 04-04-2017
Divide 6 by 1.98 and thats your answer
Answer Link
nonni123
nonni123 nonni123
  • 04-04-2017
Divide six and then you will have an answer
Answer Link

Otras preguntas

Can someone help me . Thanks . Work is due tomorrow
!!!!!!!!!!50 points!!!!!!!!! QUESTION BELOW!!!! ASAPP
A town recreation hall needs to build a ramp
the length of a classroom is 34 feet what is this measurent in yards and feet
which of the following best explains how human activities can directly contribute to landslides?
Write each sum as a product of the GCF of the two numbers : 75 and 90
Help w slope intercept
As a salesperson, you are paid $50 per week plus $2 per sale. This week you want your pay to be at least $100. What is the minimum number of sales you must make
y does a wolf need 2 eat many rabbits 2 survive?
in a traditional economy,people would most likely