HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Find the number if 12/13 of it is 24 plz help
Write a program that reads an integer and determines and prints whether it is odd or even.
how do you get the net force​
a standard six-sided die is rolled. what is the probability that the value of the second die is higher than the first
What magnitude point charge creates a 9,000 N/C electric field at a distance of 1.00 m? a. 1.00 C b. 1.00 mC c. 1.00 ?C d. 1.00 nC
HELPPPPPPP!!!!!! THIS IS DUE AT 4:20
Dr. Smith is treating a patient who refuses a standard procedure based on religion or culture. How can the doctor avoid this barrier with her patient? A. Use he
If adora watched a video that's 21:58 minutes long what time will she have to start watching to finish exactly at 11:59pm​
What is the smallest initial velocity that is required to throw a stone 49 feet up on top of a silo?
In what ways was the history of the Gonds differentfrom that of the Ahoms? Were there any similarities?​