ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

quanto fa 2 +2??? grazie ​
b) Why might a contemporary poet choose to write in a traditional form? Give at least two reasons. (5 points)
7x^2-2x+1-(9x^2+2x-1)
Please give me the answer
A triangle has 3 angles. One of the angles is 40 degrees. Another angle is 60 degrees. The last one has a label of 2n - 10. What would "n" have to be?A. 25B. 35
I need help with question 9 please
pls help me and u get points pls solve pls
Poseidon is the god of? A. The sky B. The sea C. war D. marriage and family
Please help! Is it 4425.69 or 4425.70? Jamal deposited $4,253 in a savings account earning 1% interest, compounded annually. To the nearest cent, how much will
The triangles shown are congruent. What is a correct congruence statement for the triangles shown? HELP ASP PLS I WILL GIVE YOU THE POINTS !!!