isaac4360 isaac4360
  • 03-04-2021
  • Mathematics
contestada

Please help!!!!! I’ll mark you as brainliest!!!!

Please help Ill mark you as brainliest class=

Respuesta :

aidanbaldobino
aidanbaldobino aidanbaldobino
  • 03-04-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

To solve this problem you need to add up all the expenses after this you divide by 12 to figure out how much they will all cost per month

Answer Link

Otras preguntas

Which two numbers have a difference of 5 and a product of 3.36???
which city was located nearest the nile river delta
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
what other areas beside egypt did the new kingdom pharoahs conquer
what other areas beside egypt did the new kingdom pharoahs conquer
Which two numbers have a difference of 5 and a product of 3.36???
what other areas beside egypt did the new kingdom pharoahs conquer
If you are writing a persuasive essay in favor of banning vending machines in schools, which is a counterargument you might anticipate?
what other areas beside egypt did the new kingdom pharoahs conquer
what other areas beside egypt did the new kingdom pharoahs conquer