kimberlysmith5589 kimberlysmith5589
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

any help? I'll give brainlest

any help Ill give brainlest class=

Respuesta :

kayybo
kayybo kayybo
  • 03-02-2021

Answer:

C

Step-by-step explanation:

Answer Link
jadeandla jadeandla
  • 03-02-2021

Answer:

answer is a

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

An immediate result of Lincoln’s election in 1860 was that seven Southern states seceded. Union forces attacked Antietam. the Confederacy attacked Fort Sumter.
If 2 is subtracted from a number, the result is 4
The price of milk increases from $3.50 to $4.50 per gallon. 4. which factor caused the change in quantity demanded of milk?
First, they draw out the brains through the nostrils with an iron hook...Then with a sharp stone they make an incision in the side and take out all the bowels..
In the Giver, What has the community sacrificed to achieve this order?
4(5 - x) = 8 Please solve for x and explain your answer.
Alex buys six equally priced candy bars for $9.00what is the unit rate
how does the public participation help in development ​
Abdul is riding on a bike course that is 80 miles long. So far, he has ridden 64 miles of the course. What percentage of the course has Abdul ridden so far?
2. How many years between 300 BCE and 300 CE?​