malachismith14
malachismith14 malachismith14
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

what is $5.36 for 20 oz.

Respuesta :

jakaylathompson22
jakaylathompson22 jakaylathompson22
  • 02-02-2021

Answer:

5.36/20

0.268 dollars per oz

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

An African cheetah can run at speeds up to 120 kilometers per hour. What is this speed in feet per second? I need help sorry I struggle a lot with these kinds o
The thing in an experiment that is purposfully changed or manipulated by you is the
What are things you can do to manage the risks in your life to reduce any financial losses?
should civil cases be tried before a jury
What type of photography is most likely to be seen on websites and advertising?
05.06 To increase your standard of living, your wages must A. Rise faster than the inflation rate B. Rise more slowly than the inflation rate C. Keep pace wit
Camp Oaks gets 32 boxes of orange juice and 56 boxes of apple juice.Each shelf in the cupboard can hold 8 boxes of juice. What is the least number of shelves ne
To decrease an amount by 8 percent, what single multiplier would you use?
Which of these characteristics is not shared by the male and female reproductive systems?
TRUE OR FALSE The Fifteenth Amendment gave all United States citizens equal rights.