makiyahbri makiyahbri
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

Does anyone want to help me with all of my work? I’ll cash app you $30 in the end.

Does anyone want to help me with all of my work Ill cash app you 30 in the end class=

Respuesta :

ExpertHelpedYou
ExpertHelpedYou ExpertHelpedYou
  • 01-02-2021

Answer:

B)$0.88

Step-by-step explanation:

Divide 3.50 by 4 since there's 3 peaches and 1 orange each peach cost $0.88

Answer Link

Otras preguntas

Find a function whose graph is a parabola with vertex (4,-5) and that passes through the point (2, 3).
PLEASE HELP PLEASE HELP
In the United States, most infants, children, and adults can be classified as Group of answer choices
how many roots does y=x2-6x+9 have
A lawyer spends $75.00 on 3 staplers and 3 pads of paper. If each stapler costs $21.75, and each pad of paper costs x dollars, which statement is true?
Who supervises the actors and action in a production of a play?
I need this ASAP PLS (will give brainliest)!
Use the figure to answer the question. What is the area of the triangle on the left?
Which one do yall like lmk :))))) (no hate please)
PLSSS HELP IF YOU TURLY KNOW THISS