gabhgaby gabhgaby
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help?????????????????????

Help class=

Respuesta :

PineappleCassie16 PineappleCassie16
  • 02-12-2020

Answer:

2.25 cents for the cost of each animal on Monday, and 2.31 cents for the cost of each animal for Tuesday.

Step-by-step explanation:

Hope this helps!

Answer Link

Otras preguntas

According to the chart below, when comparing the plain and egg bagel, the greatest difference is found in: chart Vitamin A Protein Vitamin C Sodium
what is the big idea of socialism
If a match were placed in the cone closest to the barrel of the gas burner do you think that would ignite
List and describe the four common passageways for non water molecules entering or exiting the cell
I don't get how to do this please help
THIS IS MUSIC/MATH PROBLEMS ANSWER FIRST 2 quarter note+quarter note=1 HELP PLEASE
What number is between 2 and 7 is less than 100 but larger than 50 the product of three different prime numbers?
Write the parametric equations x = 4 \sin^2 \theta , \quad y = 3 \cos^2 \theta in the given cartesian form.
There are _____ classes of vitamins. A) 4 B) 13 C) 2 D) 8
True or false: somatic hypermutation can increase affinity without changing antigen specificity.