josephgarrett5373
josephgarrett5373 josephgarrett5373
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Can some help me pleas I don’t know

Can some help me pleas I dont know class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-05-2020

Answer:

$0.78 for one bar

Step-by-step explanation:

2.34 divided by 3, is .78. that means the unit rate (how much for just one) is $0.78.

Answer Link

Otras preguntas

Help please practical math
Historically, __________ was the dominant sector in the very early years of the united states.
The value of 110 coins, consisting of dimes and quarters, is $20.30. how many of each kind of coin are there?
Describe the energy transformation that occurs in a digital clock?
xp+yp=z. (ignore the period, any answers)
Figure TQRS ~ BCDE. What are the pairs of congruent angles?
Match each symbol with what it represents in the poem "The Raven" by Edgar Allan Poe.
Julian walks a total of 900 meters to work each day. How far does he walk in 10 days
can someone answer number nine for me I have been stuck on this question for too long plz help me
The new shanghai restaurant offers a choice of five appetizers, two choices of soups, and eleven choices of entrees for its lunch special. how many different co