tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

What variable does the scientist change in an experiment?
What is the Persians major holidays
how to put risk and wages in a sentence
What might happen to a population of rabbits in a forest if a new predator moved to the forest?
What is true of the work for all scientists? A. Scientists ask testable questions and devise ways to answer those questions through experimentation or observat
the loving lemon company sells a 4 gallon jug of lemonade for $24. the sweet and sour company sells an eight pack of 1 quart bottles of lemonade for $16. which
What is z minus 67 In a expression
After the French Revolution of 1791 and the Napoleonic Wars, European leaders’ greatest goal was to
506,709 in expanded form
What is the Persians major holidays