leigh1606
leigh1606 leigh1606
  • 01-10-2018
  • Mathematics
contestada

last one still need major help

last one still need major help class=

Respuesta :

AnikaMK
AnikaMK AnikaMK
  • 01-10-2018

Since it is 12 dollars per hour, she would multiply the number of hours they were conoeing with the cost... $12. The answer is B... 12h

Answer Link

Otras preguntas

who was the only u.s president that got elected twice
2/6 in its simplest form
The mass murder of Jews in Russia was carried out by
What colors of light are combined in a television to produce thousands of different colors?
There are approximately 7.5x10^18 grains of sand on earth.There are approximately 7x10 ^27 atoms in an average human body.Are there more grains of sand on earth
where are gummy bears made?
Is every compound that contains hydrogen an acid?
what is 2222 divided by 20
Draw 10 coins to show an amount between 50cent and $1.00
a small airplane used 5 2/3 gallons of fuel to fly a 2 hour trip. how many gallons were used each hour?